| RaduObo a întrebat:

Salut TPU, eu si iubita mea ne-am despartit recent (am facut ceva si ma simt vinovat, o vreau inapoi) si deoarece se apropie 14 februarie vreau sa ii fac un lyric prank. Ce melodii credeti ca s-ar potrivi pentru situatia asta? Multumesc happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar o s-o dai pe spate de vrea să se și căsătorească cu tine după așa surpriză...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Orice melodie stii tu, pentru ca tu stii mai bine cum este situatia voastra (sau cum era). Este fosta ta iubita, asa ca tu ar trebui sa stii mai bine.

Bafta!

| Robertandrei4858 a răspuns:

Deci lasă-ma sa înțeleg, ai făcut o nefăcuta și tocmai de 14 februarie vrei sa o împaci? O melodie nu o sa ajungă, eu zic sa încerci cu o basculanta de flori.

| MihaiMih2000 a răspuns:

Incearca ceva de la Pink Floyd daca e mai pe retro, daca e patarda incearca cu Tanga Uraganu sau Florin salam(Sandu Ciorba e bomba)

| Gsbxnx a răspuns:

Oțelu Galați?