| Sling a întrebat:

eu sunt intr-o relatie cu o fata foarte draguta si nu ma pot despartii de ea si nu vreau sa o ranesc cand ii spun ca imi place alta? Ce ii pot spune?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti place alta fata desi ai iubita ca nu inteleg?
Nu-i spune chestia asta, spune-i intr-un mod mai frumos si ocolit, ca nu mai simti acelasi lucru pentru ea si nu vrei sa-i irosesti timpul aiurea, ca e mai bine sa fie cu-n tip care sa tina la ea cat tine si ea la el, si sa fie cu adevarat fericita, ca simti ca tu n-o poti face si nu vrei s-o faci sa sufere
Ba dum tsss, o vrajeala cu destul de mult adevar.

| darrio2007 a răspuns:

Nu ii spui nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Adevarul!
Spune intotdeauna adevarul, indiferent cat doare!
Macar deovedesti ca esti un om cinstit, nu o lepra!

| Staind a răspuns:

N-ai cum s-o ranesti daca nu-i pasa de tine. Ba dum tss.

Răspuns utilizator avertizat