| Veboy a întrebat:

exista vreo modalitate pentru aflarea anonimilor de pe ASK.FM, aplicatia aceea de pe facebook, dau funda, multumesc anticipat, am nevoie de ceva urgent!

2 răspunsuri:
| anca377 a răspuns:

Nu este asa ceva

| Ptm_Chrys_1997 a răspuns:

Am stat ceva timp sa magandesc si am descoperit cum ii demasti. L-e dai block dar si iti va aparea in lista peste doua zile, dar va trebuii sa iti trimita pe mail lista. App. trebuie sa aiba cont si sa dea cu anonim, logic altfel nu are cum. Mie mi-a mers. Peace