| anonim_4396 a întrebat:

Help: nu stiu sa sarut!
Dati-mi va rog niste sfaturi sau siteuri care sa ma ajute.
Va rog sa nu va bateti joc sau sa ma luati la misto.
Help plssss! crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita ca nu exista ghid pentru sarut! Pur si simplu cand vei fi cu iubitul si va veni spre tine sa te sarute, totul se va intampla de la sine. Dar sa nu fii prea emotionata caci nu se va putea intampla nimic rau.
Dupa ce il vei saruta, vei vedea ca totul vine de la sine, nu exista lectii sau ceva de genu`.
Bafta~!

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Cand respectivul casca gura tu bagi limba.

| Escape a răspuns:

O.o o spui de parca ar fi o arta sa saruti laughing cand erai mica la gradinita nu te pupai cu alti pe sub mese? x3 deci tu ii zici lui unu pariu ca nu poti sa zici AAA mai mult de 4 secunde rolling on the floor si atunci tu ii bagi limba in gura. si happy end
sau nu

| Anna_9116 a răspuns:

Cati ani ai?batting eyelashes
si nu prea au cum sa te ajute site-urile... adica totul se intampla "in interior", deci "tutoriale" despre sarut nu ai cum sa vezihee hee doar iti putem explica noi... adica nu mare lucru, pentru ca de obicei totul se intampla de la sine, adica: tu cu baiatu va apropiati capetele, va aplecati capetele unul intr-o parte unu in cealalta astfel incat sa nu dati nas in nas [ca in filme] si deschizi gura si el pe a lui, si el isi baga limba la tine in gura sau tu la el, si incepeti sa va jucati cu limbile. AND THE ENDrolling on the floor

| BettyEllA a răspuns:

Ps. ofer funda si vot celui care ma ajuta cel mai mult. :*