| teonickateo a întrebat:

imi place de un baiat si azi a fost ziua lui, in fine, dar eu nu stiu daca si el ma place pe mine si am nevoie de ajutor, nu stiu cum sa-l intreb sau ce sa fac ca sa-i pot spune ca il plac?

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Stai prin preajma lui, glumeste cu el, intra in vorba cu subiecte banale, observa cum se uita la tine, daca te accepta pe langa el, atunci ii place de tine. Si cand iti va veni tie sa ii zici ca il placi, ii spui pur si simplu.