| Iulya17 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva,ceva filme romantice de craciun sau filme de adolescenti, cele mai bune filme primesc funda happy multumesc :*

4 răspunsuri:
| Patrick0Star a răspuns:

Desi nu cred ca e suficient de romantic iti recomand Grinch(How the Grinch stole Christmas, sau asa ceva), si A Christmas Carol cu actori, nu desen animat. Sper sa iti placa.

| treiLEI a răspuns:

Singur acasa(comedie).

| vRawr a răspuns:

Iti propun 2 filme :
X factor : nu,nu x factor de la TV,cauta trailerul pe youtube, si dupa uitate la film, e demential, si duce in extrem filmul
Black Chrismtas :horror, dar e destul de bun.