| EX_AL_2002 a întrebat:

Imi puteti spune cum de este legal un site ca filmeserialeonline.org?

Adica, cum de nu este inchis sau ce face ca sa nu fie inchis?

Va rog sa raspundeti doar daca stiti. happy

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Pentru ca site'ul nu gazduieste content'ul ci un video hosting.
Este exact ca si cum te-ai uita la un videoclip Youtube pe Facebook, exact ca si cum ai asculta aici pe TPU muzica din playlist, muzica care de fapt este gazduita de server'ul Youtube, TPU doar iti prezita un link incorporat.