| Si_Atat_Roby_1994 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot face like-uri la o pagina de pe Facebook? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| PusToaiKaA a răspuns:

Poti sa iti rogi prietenii sa dea "like" si sa distribuie si ei prietenilor
...sau...
Prin intermediul altor pagini care ofera publicitate paginilor pentru a le ajuta sa creasca... Sper ca te-am ajutat... FUNDA? love struck

| roxana101 a răspuns:

Pai iti rogi prietenii sa iti dea like, spui si altor pagini ca daca te ajuta ii ajuti si tu si incet incet o sa faci like uri.