| Bluemind112 a întrebat:

in ultima vreme am un fel de "probleme" cu societatea, si nu inteleg de ce big grin eu m-am intors din italia (am stat acolo un an) si m-am inscris la o scoala si sunt exclus in orice mod de colegi, si nu inteleg de ce pentru ca in afara scolii am prieteni si prietene etc, dar in scoala nimic nu merge bine... sper ca ma puteti ajuta big grin va multumescu

Răspuns Câştigător
| Danielita a răspuns:

Pai probabil pentru ca ei deja siau format,, mici gasti" in care tu nu ai intrat.Sau poate ca ei nu suporta accentul tau