| Style10000 a întrebat:

in ultimul timp m-am ingrasat cam mult de la 85 kg pana la 105 ..si ma simt cam aiurea am inceput sa am vergeturi. ..si ma simt greu sad stiti cumva cum pot slabi cat de cat? nu prea as vrea diete ceva de genu cu un mar pe zi laughing app sunt baiat big grin

1 răspuns:
| Ade2 a răspuns:

Pai poti incerca sportul... Adica abdomene timp de 15-30 minute[5 minute abdomene, nu repede, apoi pauza 2 minute].Sau sa incerci sa faci un sport[eu fac karate]. Sau...Nu, altceva nu mai stiu.big grin