| bleakk a întrebat:

la emisiunea Vrei Sa fi Milionar! cand s-a retras un jucator in 30 de secunde trebuie sa raspundem, si am dat si eu raspunsul corect, miau trimis inapoi mesaj ca felicitari e corect si sa intru pe siteul ofical sa vad.dar nu gasesc. dati'mi linkul corect de la concursul acesta nu acela dupa facebook.o fi facatura?

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Http://vsfm.kanald.ro/......Facebook/. Sigur nu esti singurul care ai raspuns corect si cred ca o sa fie ales unul dintre cei care au raspuns. Vezi link-ul care ti l-am dat si o sa se afiseze castigatorul ales, e o lista acolo mai jos.

| bleakk explică:

Acesta e concursu cand pun ei o intrebare, nu cred ca e atunci cand se retrage un concurent