| cristi9877 a întrebat:

La service-uri GSM se poate sa vinzi piese de telefon bune Second hand.Am un nokia 6303. Unde as mai putea sa vand piesele?

2 răspunsuri:
| mobile a răspuns:

Salut,
Poti posta telefonul sau piesele pe www.gsmforum.ro sa iti incerci norocul acolo sau daca vrei sa suni direct la service-uri iti recomand http://www.service-gsm-bucuresti.ro.
Ca sa faci comparatie piesa/pret poti intra pe www.magazingsm.ro si sa verifici acolo cu produsele originale.
Succes :)

| BT8827BM a răspuns:

Poti sa le vinzi pe internet le-ai da mult mai scump. fa-ti un cont pe ocazi.net si acolo poti sa vinzi ori ce.