| anonim_4396 a întrebat:

m-a plitisesc de moarte! Toti prietenii mei sunt plecati pe la tara pe la munte sau nu vor sa iasa. Ce sa fac sa imi treaca plitiseala? As vrea ceva care sa nu implice PC-ulbig grin

Astept cu drag raspunsurile voastre!

... FuNdItA...

Răspuns Câştigător
| Elyy_1788 a răspuns:

Nici eu nu suport plictiseala...
O urasc, e cel mai mare dusman al meu,.,
O sacai pe saraca mama ca m-am plictisitlaughing.
Deci incearca sa faci ceea ce iti place
Nici mie nu-mi place sa stau la PC atunci cand sunt plictisita.
Ies undeva cu parintii daca prietenii nu sunt alaturi de mine, ori ies putin afara singura sa iau putin aer sa m-ajute in aceasta nesuferita plictiseala!
laughing
sad
Stiu cum te simti, poti sa faci niste cursuri, dar probabil tu te plictisesti azi...nu peste nu stiu cat timp...
Ori cum...Roag-o pe mama ta sa te lase sa aduci o prietena la tine acasa...(pe mine de cele mai multe ori nu ma lasa, dar poate tu ai putin mai mult noroc ca mine).
Succes!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic important în jurul tău?
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

Eu cand sunt plictisita:
- desenez.
- scriu poezii, compuneri.
- fac origami.
- imi ajut parintii.
- cistesc o carte. happy

| paupaulapaulina a răspuns:

As canta Karaoke, a-si vorbi cu prietenii pe mess si a-s merge la shooping...
Fundita big grin

| Crisu a răspuns:

Ai putea sa citesti o carte, ceva care sa te atraga; sa asculti muzica, care iti place; sa desenezi sau pasiunea ta; sa te uiti la filmele care iti plac etc.

| SteffishoOr a răspuns:

Citeste o carte interesanta, impodobeste casa, fa mancare sau curatenie, du-te la cumparaturi, ajutati parintii. Poti incerca sa faci ceva handmade ca de craciun (ex. felicitari, fulgi, braduti din hartie, poti invata sa faci origami sau bratari din ata etc.). Uita-te la un film frumos.
>big grin