| crew1shadow a întrebat:

media pentru liceu imi iese 8.12 credeti ca am sanse sa intru la un liceu unde media este 8.16. sau pls dati-mi licee cu medii apropiate de media mea. Cele mai bune licee din bucuresti si mai apropiate de media mea. primesc funda

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

Www.admitereliceu.ro - aici gasesti toate liceele din judet + mediile de admitere de anul trecut si dotarile fiecaruia. Si da, ai sanse sa intri la liceul la care vrei tu, avand in vedere ca mediile vor scadea, cu siguranta, fata de anul trecut.
---
Think clear!