| Axel22 a întrebat:

Mi-am amintit de niste intamplari din scoala, deci intai de curand niste colegi de ai mei s-au luat de unu nou in clasa pe fb, si l-au luat destul de bine la misto laughing. Iar ma-sa aluia o zis la diriga, si diriga fiind deteapta o venit cu directoru la ei, avea dreptu? Avand in vedere ca era pe fb nu in scoala.

Iar acum inca cv

Si eu l-am batut pe strada pe unu odata si ala plangea si m-o zis la dira, si totusi diriga mi-o sunat parintii si mi-a facut referat... Avea dreptul?

6 răspunsuri:
| Nicu_9539 a răspuns:

Deci normal nu... atata timp cat erai in afara orelor de curs si daca nu purtai sacou si chestii specifice liceului respectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Dacă ești violent pe străzi, de ce nu ai fi și în altă parte, acasă, la școală, la muncă etc? Diriginta ți-a sunat părinții ca să te pună la punct să nu ajungi un golan.

| Carmen100 a răspuns:

De fapt nu aveau dreptul. Nu s-a petrecut in incinta scolii, deci cei de la scoala nu au de ce sa se implice...

| maddyy112 a răspuns:

Nu,nu avea dreptul... Diriginta noastra spune ca ce e afara e afara, ea raspunde de noi doar la scoala sau in anumite activitati cand este cu noi...deci nu a facut bine.

| Gabriel_Lupu_1990 a răspuns:

Adevarul e ca nu.

| Gabriel_Lupu_1990 a răspuns:

FUNDA?