| koopman a întrebat:

Mi-am cumparat cartea marele nate intaiul intre pusti volumul 1.Am citit-o de vreo 3 ori.In fine e o carte frumoasa si amuzanta pentru copiii.Pe carte scrie:"Va asteapta volumul 2".A aparut volumul 2? Daca nu a aparut, stiti cand va aparea?

4 răspunsuri:
| sile1 a răspuns:

Salutare!
Daca te mai intereseaza, cartea apare in limba romana dupa data de 5 noiembrie: http://www.cartidiverse.ro/......itura.html

| Razvan993160 a răspuns:

Da,a aparut se numeste "Marele Nate lovitura dupa lovitura"...

| Sergiu09 a răspuns:

Si eu am cartea. E foarte amuzanta. Inca nu a aparut volumul 2. Cartea normal e in engleza si trebuie sa astepti sa o traduca in romana si dupa aia sa o scoata pe piata.

| sallutare a răspuns:

Da este super este cartea lunii septembrie
Funda!