| MisteriousMan a întrebat:

nu merge sa'mi fac cont pe facebook. Completez la nume prenume, e'mail etc. si dau sign up si imi arata ca se incarca. astept. astept dar nimic. Dc? Daca dau sa ma loghez imi zice untrusted connection sau ceva de genu'. Ce najpa e! Va rog ajutati-ma funda

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Incearca de mai multe orihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sigur ca merge dai facebook login si o sa vezi ca merge da daca il faci pe un id sa scrii id si dupa id sa scrii @yahoo.vcom si pune o varsta mai marewinking