| Alex33333 a întrebat:

Nu stiu ce sa cumpar pentru camera mea un televizor mare sau un pat nou? As merge pe idea cu televizoru din cauza ca am un xbox360 si merge bine cu un televizor mare.Eu am un pat suprapus care scartaie ogramada si e cam mic.Sunt indecis va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dan_3443 a răspuns:

E simplu frate, gandeste-te ce faci mai mult, dormi sau te joci?winking

3 răspunsuri:
| Stelutasweet a răspuns:

Il cumperii pe ala mai ieftin intai doar nu vrei sa faci o gaura in buzunar asa, apoi strangi bani si il iei pe celalat.

| BadBoy05 a răspuns:

Eu zic sa alegi televizorul

| Anamaria0022 a răspuns:

In locul tau as alege televizorul daca zici ca ai si un xbox
http://bit.ly/2daXUNV