| VampirNegru10 a întrebat:

happy

O intrebare pentru baietiwinking
De unde stiu ca un baiat ma place?
De obicei cand se poarta frumos cu mine sau cand incearca sa-si bata joc de mine?
Mi s-a intamplat sa nu ma placa si sa fie dragut cu mine. Asa ca nu mai inteleg nimic. Dau Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Al3csandruta a răspuns:

Stiu ca nu sunt baiat dar de obicei in ambele situatii s-ar putea ca un tip sa te placa desi de cele mai multe ori isi bate joc de tine in fata amicilor lui si cand sunteti doar voi se comporta ff frumos cu tine.

1 răspuns:
| Dolores09 a răspuns:

Daca isi bate joc de tine de ce crezi ca te-ar place?
Nu stiu cu ce baieti umblii tu, dar cu siguranta nu au auzit de cuvantul respect!