| Eduard34578 a întrebat:

Salut TPU
pe 23 februarie am avut un accident a intrat un om in mine
mi-au dat asigurarea si am fost la euroins sa mi faca constatare
marti ma-u sunat si mi-a spus ca imi da 4000lei si am acceptat
am completat un formular si i la m trimis a spus ca este bine
din experientele voastre cam in cat timp baga banii cei de la euroins?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica a intrat un om in tine? V-ati ciocnit pe trotuar si i-a sarit proteza din gura?

| darrio2007 a răspuns:

Ciocu mic, eu nu te-am jignit. Ai scris asa de clara intrebarea, ca numai eu m-am obosit sa-ti raspund.

| darrio2007 a răspuns:

Prima jignire nu ti-am raportat-o. Dar acum ti le raportez pe amandoua. Tinere nou-nascut.