| Jochkyr a întrebat:

Salut tpu...pentru majorat cum vi se pare daca l-as organiza cu bufet suedez...iar fiecare sa se duca cu faruria de unica folosinta si sa isi aleaga ce doreste sa manance? cer si eu pareri sa stiu ce fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine sa faci bufet suedez, asa fiecare isi pune in farfurie ce vrea. Si apoi o sa stati mai mult sa va distrati nu sa stai la masa, pe scaun. Ideea e sa va simtiti cat mai bine, sa dansati asta e ideea unei petreceri mai ales daca e vorba de un majorat. Toate cele bune si sa ai parte de un majorat reusit!

1 răspuns:
| Madayna a răspuns:

Asa as proceda si eu, este foarte buna idee de bufet suedez.