| Coman_Andrei_1980 a întrebat:

peste cateva zile este majoratul unei prietene si noi ne-am gandit sa ii facem ceva special ca sa ii aminteasca de noi mereu ideea este ca nu prea avem idei ( avem in minte deja niste colaje cu poze si video-uri dar am vrea sa auzim si alte lucruri ) dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înălțați lampioane.

| BotezanDaniel a răspuns:

Buna,te sfatuiesc sa faci un colaj cu programul Kizoa.ro(disponibil si pe Facebook) si poti gratuit,sa il distribui pe Youtube, ca sa il descarci in format mp4+ca sunt foarte multe efecte si teme pe diferite evenimente,zile de nastere,cuplu,etc. Flori,cadouri(tablou,rama de poza), asa i-am facut matusei mele din Germania si s-a bucurat enorm.Mult succes, si toate cele bune! Raspuns castigator? big grin

| radu877 a răspuns:

Puneti bani cu totii sa ii faceti cadou un iphone 7 plus. sigur va aprecia.

| Cashews21 a răspuns:

Nu prea avem de unde sa stim ce-i place, dar de obicei la majorate:
ceasuri, bijuterii