| ItsMe6969 a întrebat:

peste o saptamana, voi pleca intro excursie la munte. ce obiecte/lucruri as putea sa imi iau la mine sa nu ma plictisesc pe autocar dar si in timpul liber de la cabana? pe atocar nu o sa pot citi pentru ca drumul va fi zdruncinat ca mergem pe munte (am spus asta pentru cei care vor sa imi sugereze o carte) happy happy

pleasee raspunsuri serioase, nu in genul; mergi la munte, nu te poti plictisi!, lasa telefonul ca esti in natura,!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Http://www.tabere.asociatiayes.ro/bagaje-pentru-tabara Iti poti lua si carti de joc pentru acolo. Daca nu poti sa citesti iti poti lua carti audio, muzica etc. Laptop/tableta/PSP pentru filme jocuri acolo. Have fun!;)

| HaiBoni a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti iei muuulte m&m-uri, si un borcan cu gelatina galbena( sti tu, muci din aia). Nu te vei plictisi cu ele, crede-ma!