| BogdanAlex07 a întrebat:

Problema mea incepe asa: Mi-a placut mult de o fata cativa ani buni, aproape 3. Eu tot o chemam afara din cand in cand iar ea spunea ba ca nu poate ba ca e plecata cu plugusorul, ati prins voi ideea, pur si simplu ma respingea, desi stiu ca si ea era atrasa de mine. Acum cateva zile, surpriza, primesc mesaj de la ea intrebandu-ma cand ne vedem, eu surprins de mesajul ei i-am raspuns pe masura si asa am ajuns sa ne vedem in dupa amiaza zilei respective. Am iesit afara, tin sa mentionez ca nu ne mai vazusem de vreun an jumate, ne-am imbratisat, am vorbit ne-am tinut de mana, ne-am sarutat, o atractie mai mare cred ca nu am mai avut fata de o tipa si invers. A fost intalnirea pe care oricare barbat si-ar dori-o (dar care nu implica sexul). In fine am condus-o acasa si a ramas ca vorbim, dar surpriza, a intervenit iar starea cu care m-a lasat de 2 ani incoace, adica pur si simplu ma ignora, evita, se preface ca nu s-ar fi intamplat nimic. Stiu ca femeile sunt ciudate, dar chiar in felul asta? Cum sa procedez cu ea? Se cam face ca ploua dupa parerea mea, adica nu ma cauta, am cautat-o eu de 2 ori am stat cateva zile sa vad daca zice ceva, dar ea nimic.

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Din ce ai scris tu reiese că nu e interesată sau are pe altcineva și nu știi, poate își bate joc, fi indiferent, sunt multe fete pe lumea astawinking

2 răspunsuri:
| Andreeaa01 a răspuns:

Cred ca isi bate joc, ar trebui sa nu ii mai raspunzi la apel/mesaj data viitoare.

| Luiza_Lori_1995 a răspuns:

Eu zic sa fii indiferent cu ea. Te joaca pe degetewinking