| murloc a întrebat:

Sa spunem ca poti sa iti indeplinesti 3 dorinte, oricare ar fi ele, in afara de mai multe dorinte. Ce ti-ai dori? Eu: 1. SaVtraiesc 100 de ani fix, si sa fiu invincibil, adica sa nu pot muri decat de batranete, nu de boala, inec, trece cfr-uL peste mine etc. 2.sa am aptitudini fizice nelimitate, dar pe care le pot controla. Adica sa pot sparge bariera sunetului prin saritura si sa fac ocolul pamantului de 69 de ori pana aterizez in maldive, dar sa nu fiu dat disparut cand incerc sa sar o bordura si nici sa provoc un uragan cand stranut ( decat daca vreau) 3.sa am o barba tare.

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

1. O femeie frumoasa.
2. Un supercar cu multi cai putere.
3. Sa fim amandoi nemuritori.

| peperonies a răspuns:

1. sa am abilitatea sa imi indeplinesc singur dorintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Sa faci ocolul Pamantului, dar, foarte important : de 69 de ori hm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dorinta. Sa am sanatate toata viata mea. A doua dorinta. Sa traiesc cel putin pana la 60 de ani. A treia dorinta. Sa-mi gasesc fericirea (o fata cu care sa ma iubesc toata viata) happy

| TheGreatPerhaps a răspuns:

1. Sa gasesc elixirul tineretii;
2. Sa ma pot transpune oricand, in orice carte, in pielea oricarui personaj doresc;
3. Sa pot zbura.

| Paulystar a răspuns:

1. Sa pot minca si bea pina si cele mai nesanatoase lucruri posibile, in cantitati mari in fiecare zi si sa nu ma ingras si sa nu ma imbolnavesc deloc de la asta
2. Sa fiu o vloggerita de succes
4. Sa traiesc cel putin 130 ani si sa fiu in forma ca la 30 ani, la fel si prietenul meu.