| FulgerMcQueeN a întrebat:

sa va prezint sistemul meu de operare:

Operating System: Windows 8 Pro 64
Language: English (Regional Setting: English)
BIOS: Default System BIOS
Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3. 00GHz (2 CPUs), ~3. 0GHz
Memory: 3072MB RAM
Available OS Memory: 3072MB RAM
Page File: 1691MB used, 9571MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled

Si acum urmeaza neplacerile mele. windowsul este destul de vechi ( instalat acul trecut in septembrie ). Am folosit multe programe pentru a-l intretine dar tot merge greoi si faza e ca nici jourile care ar trebui sa mearga calumea merge extrem extrem de sacadat : gen Medal of Honor, Call of Duty MW3, Battlefield 3... si e foarte enervant. A-si dori niste recomandari serioase, va implor.
Eu m-am gandit sa bag Windows 7 Ultimate 32bit.
Si daca imi propuneti sa bag alt windows, va rog sa imi recomandati ce modificari sa ii fac la inceput ca sa imi mearga perfect (registri, programe. etc.).Va implor ajutor... este foarte enervant sa vad pe net la www.systemrequimentslab.com ca mie de fapt imi merge jocul dar de fapt cand il instalez vad numai pozele din el... :((.Ma scuzati pentru rubrica daca pe unii ii deranjeaza. Dau fundița si un vot. Va implor :((!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Battlefield 3 - normal sa mearga sacadat pentru ca are cerinte foarte mari iar pc-ul tau nu raspunde cerintelor!
Acum sa trecem la windows : o data pe an trebuie sa reinstalezi windows-ul pentru ca se aduna erorile si incepe sa mearga mai greu, deci Trebuie sa reinstalezi! Bafta!