| ReaPer_6576 a întrebat:

Sa va spun cum sta treaba, astazi trebuie sa ma tund, nu am parul chiar mare, dar totusi...Cand imi creste, vreau sa fie ceva in stil emo, cu bretonul pe un ochi, perciunile mari, spre fata, cred ca stiti la ce ma refer.
Cum sa ii zic frizerului sa ma tunda?

2 răspunsuri:
| Famelia11 a răspuns:

Poti sa iti pui o poza pe telefon cu genu de tunsoare dorit de tine si poti sa-i aratitongue`

| addys12 a răspuns:

Daca stai in Bucuresti poti sa te duci la cativa Hairstylisti,eu asa imi fac parul, poti sa te uiti pe cataloage, daca nu gasesti frizura ii poti decrie hairstylistului cum vrei.