| 358ili a întrebat:

Saptamana asta sau peste doua saptamani imi cumpar tableta.Mi-am strans banii singura din bursa si am primit de ziua mea din partea rudelor o anumita suma de bani.Deci eu vreau sa achizitionez o tableta Allview Alldro Speed 2 hd.Costa 569 lei si multi spun ca e buna.O voi achizitiona de le emag.Credeti ca merita acesti bani? Eu o vad o tableta buna cu cel mai nou sistem de operare eu cred ca merita bni, imi permit sa iau una mai scumpa pentru ca mi-au ramas bani insa cu restul(cam 50 lei)vreau sa imi cumpar wireless pentru ca cu tableta fara internet nu prea faci mare lucru.Ce credeti? Apropo ruther-ul su wireless-ul e acelasi lucru? Eu cred ca nu pentru ca wirlessul transmite semnal la mai multe calculatoare(de ex) in timp ce ruther-ul doar la unul.Eu vreau sa stiu daca e bine ce gansec pentru ca multi zic ca nu e adevrat.Cat despre tableta e bine sa o achizitionez? Funda! Apropo un link cu tableta http://www.emag.ro/......EX0QTBBBM/

2 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Faza cu routerul wireless sta cam asa, cand e conectat transimte semnalul la toate electronicele care pot folosi asa ceva. La telefon/laptop/tableta. Si da, merita banii.

| SkaterGirl112 a răspuns:

Ba Routher si Wireless sunt acelasi lucru, daca cautai pe Wikipedia vedeaiwinking. Eu iti recomand la bani care ii ai tu sa ti-o iei big grin!