| azull007 a întrebat:

Stie cineva daca chiar exista un tradehack pentru Metin2.ro
Mai ales in 2012 am auzit multe plangeri ca li sau furat itemele prin tradehack
Daca are cineva plzz postati aici un link dau FUNDAAAAAAA!

3 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| FrozendWindZ a răspuns:

Sunt multe... dar au virusi si nu foarte multe pot sparge hshield sau mai sunt unii dau negot, dau sa termine negotu iar ceilalti doar dau sa termine negotu si dp se plang ca leau furat itemele

| Metin2TradeHack a răspuns:

Uite incearca asta sper sa mearga, mie mi-a mers pe unu privat poate merge si pe Ro ttp://speedy.sh/79P2t/Metin2RomaniaTradeHack.exe