| IonutzMadalin a întrebat:

Salut, TPU., stiti... Am problema cu cosurile, mi-am luat zineryt de la farmacie, maine se implinesc 2 saptamani de cand il folosesc, dar nu vad aproape nicio schimbare :-( Cica trebuie sa il folosesc 10-12 saptamani dar totusi in astea 2 saptamani trebuia sa se cunoasca puppy dog eyes Sa il folosesc in continuare pana la termen sau sa schimb tratamentul? Va multumesc! kiss

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca cu miere naturala.

| Blue_Nicoleta_1989 a răspuns:

Sa-l schimbi. Eu am folosit o crema speciala de la Garnier cu niste chestii aspre in el. Iti pui putin pe o discheta de vata si o aplici pe unde ai cosuri. La mine s-a vazut o schimbare in 5 zile, dar daca nu il mai folosesti saptamana urmatoare, iti apar...il gasesti prin farmacii chiar si la Auchan. Funda? happy