| BitKode a întrebat:

Stiti ca mai este putin pana la Evaluarea Nationala pentru clasa a VIII-a. sad In fine, sa trecem la subiect tongue Eu invat binisor am terminat cu cea mai mica medie 9.80 in clasa a VII-a iar acum cred ca o sa termin cu 9.90 big grin Sunt baiat si nu prea imi place romana happy imi place matematica si vreau sa dau la "Colegiul National Vlademir Streinu" la sectia mate-info big grin Mie imi e frica de examenul la romana. La mate nu ma deranjeaza deoarece fac meditatii din clasa a VII-a si acum chiar o inteleg. De Duminica pana acum am facut 15 teste big grin La romana nu ma descurc deloc sad ce fac?

Răspuns Câştigător
| pitikDEn a răspuns:

Incearca sa iei niste ore si la roomana iar daca te descurci destul de bine la mate poti face o mica pauza cu orele de mate

1 răspuns:
| Stoian_Alice_1993 a răspuns:

Buna! Daca ai nevoie de un profesor meditator, iti recomand Centrul de Meditatii si Dezvoltare Personala. Aici veti gasi profesori bine pregatiti, care stiu sa motiveze elevii si sa le dea incredere in ei. Centrul dispune de materialul didactic necesar, mediu de lucru prietenos, pretul este de 45 RON/sedinta de doua ore. La prima intrare in Centrul de Meditatii se va face evaluarea elevului si distribuirea in grupa corespunzatoare nivelului de cunostinte. Prima sedinta de meditatii este gratuita, se semneaza contract si se elibereaza chitanta. http://www.centruldemeditatii.ro/
Pentr detalii puteti suna la 0744501918 –pers contact Violeta Nita sau email contact@centruldemeditatii.ro