| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde as putea vedea Episodul 23, sezonul 2 din serialul Pretty Little Liars?

2 răspunsuri:
| TheKataGirl a răspuns:

Mie nu-mi mai merge vplay-ul ca la restul episoadelor acolo m-am uitata.

| sabinamaria656 a răspuns:

Buna! Uite aici un site foarte bun in care m-am uitat pana la sez. 4 :
http://moviem.ro/pretty-little-liars

Site-ul se numeste Moviem si e super tare.Prima data selectezi ce sezon vei si dupa aceea o sa iti apara un player nu da click ci uita-te in coltul de sus dreapta o sa iti apara o chestie de culoare gri pe care este o numaratoare, astepti sa se termine acea numaratoare si dai click pe ''skip this ad'', apoi te poti uita linistita. Funda? :*