| Synx a întrebat:

sunt baiat am 16 ani si nu stiu sa sarut cu limba(Sarut frantuzesc). Cand ma joc adevar si provocare cu fetele mi-e frica sa nu primesc o provocare sa sarut cu limba. Astept sfaturile voasrtre cum sa fac? Ce trebuie facut cu limba cu buzele?

Răspuns Câştigător
| grapefruit914 a răspuns:

Synx,a te saruta e ceva ce nu te poti invata, da pot satii spun cum : ii bagi limba in gura ei si te joc intru fel, dar cind o sa ai prilejul sa o faci cu persoana pe care intr-adevar o placi se va face asa singur. Asteapta.

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Google search french kiss

| astainumelemeu a răspuns:

Prima oara oricum nu o sa-ti iasa. Nici mie nu mi-a iesit prima oara

| grapefruit914 a răspuns:

Iti lipesti buzele de ale ei si le miscati in tandem, o poti musca usor de buza usor sau sa-i sugi putin buza, poti sa-ti misti limba gen tornada sau poti sa bagi si sa scoti ritmic limba din gura ei. Succes