| ionutbrezeanu a întrebat:

Sunt din Prahova si dupa terminarea liceului nu as vrea sa ma duc la facultate, as vrea sa ma duc sa invat o meserie, de preferat in Ploiesti ca e mai aproape.Stiti vreo scoala profesionala cu mai multe sectii?(nu de-alta dar ca sa ma orientez putin si sa vad cam ce ar fi)

1 răspuns:
| BlackRose16 a răspuns:

Pai daca vrei in Ploiesti este liceul tehnologic ucecom "spiru haret", si are Mai multe profile...e foarte bun liceul si eu sunt la ucecom numai ca sunt in Iasi happy