| Stan4Alin a întrebat:

Sunt un vlogger incepator si as vrea sa va cer parerea in legatura cu canalul meu... nu vreau decat niste pareri sincere sa stiu daca sa mai continui sau nu(si optional parerea voastra)

https://www.youtube.com/c/StanAlinTBB
Va multumesc mult... si o zi buna in continuare

3 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Singurul meu sfat, fii natural, nu incerca sa copiezi ce-i deja 'pe piata'. Daca ai timpul necesar pentru acest hobby, continua, daca nu, nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai potențial. Continuă și vei ajunge mare dacă vei continua în acest ritm.

| Rares_Raducea_1995 a răspuns:

Din cate vad nu arati rau si ai o voce destul de increzatoare, ceea ce conteaza. Poti sa te tii daca ai idei noi de vloguri si chestii, eu te sustin in continuarewinking