| WinnieOnSteroids a întrebat:

Telefonul meu are memorie RAM de 1 GB. Am descarcat Clean Master si imi zice ca am 93 % memorie RAM ocupata. Bun am curatat-o si a scazut la 68%. Faza e ca dupa 2 minute urca inapoi. Ce sa fac? Am doar 3 jocuri deoarece le-am sters pe restul crezand ca mi se va elibera memoria RAM. Dar a ramas intre 85-95% ca fiind ocupata. HELP. FUNDA!

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Pai asta e in functie de ce e instalat in el mai bine instalezi pe cared extern ca asa proceseaza mai greu daca instalezi in memoria integrata