| CriticalZ a întrebat:

Tocmai ce voi implini 16 ani ^^... si m-am gandit sa-mi deschid un card. Un card cu care sa pot sa fac plati online, shopping, sa trimit bani etc. M-am uitat peste Visa Electron Junior dar sunt sigur ca sunt si alte banci care ofera astfel de carduri. happy
Recomandati-mi si mie va rog cel mai bun card pentru varsta mea( readuc in discutie ca am 16 ani).

1 răspuns:
| callie2 a răspuns:

Eu de ex am maestro facut la raiffeisen si pot plati online sau in magazin, primi bani etc dar numai la unele site-uri, nu toate il accepta da tot ce iti trebuie ca sa iti faci card e buletin si un parinte cu buletin.