| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Transformers Fall Of Cybertron Ca Va Lansat Si Pe PC? Ca M-am Uitat Pe Internet Si Am Scris: "Transformers Fall Of Cybertron va fi Lansat Si Pe PC?" Si Acolo Au Spus Ca Pe 31 August 2012 O Sa Fie Si Pe PC! Asa Este? Cel Mai Rapid Raspuns Si Cel Mai Bun Prrimeste FUNDA!happy. SCZ CATEGORIA DAR ESTE CEA MAI POPULARA happy.

Răspuns Câştigător
| AlexAlexander23 a răspuns:

Din pacate am doua vesti rele pentru tu:
1.ca jocu apare in toamna si 2.ca jocu acesta nu se mai lanseaza si pe pc din cauza ca firma nu se simte in largu ei sa il faca si pe pc. uite si site ca sa te convingi:http://www.level.ro/......e-pc.Bafta si poti cauta alte jocuri ce sa le joci. Funda!

3 răspunsuri:
| TeoTudor a răspuns:

Doamne alexandru 1596 tu ai baut rachiu prietene ce ai zice daca eu acum 30min il terminai pe PC? vr si specificatii sistem? nVIDIA geforce 680GTX 4gbram processor amd phenom II x2 405 si mai taci din gura ca toti stiu acuma ca se joaca pe PC deci clar esti cazut in CAPwinking daca vrei dai download sa vedem te tine rabla de sistem?

| Angellify a răspuns:

Apare si pe pc...Pe level sunt doar prosti.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns:

Alexandru1596 cauta pe : www.transformersgame.com si nu pe LEVEL ca aia sunt prosti ziceau in revista ca nu apare diablo 3 si a aparut.
Asa ca pentru tine cauta pe site-ul pe care ti l-am dat.