| AndyJust a întrebat:

Salut TPU
Trebuie sa fac un cadou unei colege si nu stiu ce sa-i cumpar.
Dati-mi niste idei, sa va mai zic ca a fost in Italia cam 7 ani si as vrea sa ii iau ceva care are legatura cu asta. Pana in 20-25 de lei. Funda

Răspuns Câştigător
| Cristina1412 a răspuns:

Fa-i o cana personalizata, costa cam 20 de lei. O idee de model ar fi
http://chinastore.ro/seturi-ceai-si-cafea/456-set-cani-italy.html
Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum sau ceva sa te tina minte sau sa se foloseseasca gen un bibelou frumos sau nu stiu ce pasiuni are daca face box iai niste manusi le poti imprima un imprimeu de al cu steagul italiei pe ele nu stiu daca e pictorita picteaza tu ceva gen abstract sau pur sispimplu cat de neobisnuit sa fie si sa faci steagul italiei gen odata eram la ora de desen si chiar nu aveam apa dar am pictat cu coca cola laughing