| pufuletzzZ a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine, am nevoie de ceva statusuri, cintece, triste pentru fostul meu prieten. daca stiti ceva cintece triste in romina.va rog ajutati-ma, dau fundita!^_^

Răspuns Câştigător
| Lilllith a răspuns:

Tazy & Shub@ feat. Mishu - M-am Saturat by zuNu http://www.youtube.com/watch?v=Uyd8VMr0oO8 Tazy ft Dudah - Te caut http://www.youtube.com/watch?v=J3qx2eMtKkQ&feature=related Eli -nu o sa mai fie ce a fost http://www.youtube.com/watch?v=IzVxosr4LgE&feature=related Eli - Hey (Videoclip Oficial) http://www.youtube.com/watch?v=x9ECN-R428A&feature=related Tazy ft Dudah - Ce a fost ( o mie de vise ) http://www.youtube.com/watch?v=UHPRSaqFo3U&feature=related DaOne-Cat de mult raneste dragostea ft Ewa http://www.youtube.com/watch?v=-Jln0O_KZXI&feature=related Daone feat Karina - Doar tu mai pierdut http://www.youtube.com/watch?v=ObQxECj-3Lc&feature=related Statusuri : Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi. Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca "Asa a fost o data!" timpul va trece eu voi incerca sa uit dar nu pot lasa in urma tot ceea ce intre noi a fost odata in adancul inimii mele inca mai tin la tine:(( Sunt k un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate :( cand omul drag te-a parasit nu regreta k te-a iubit a fost un las si te-a lasat nu regreta k a plecat se va intoarce intr-o zi si eu din nou iti va vorbi nu-l asculta inselator cu glasul lui nemuritor k el sin nou v-a pleca si tu din nou vei suferii cum ai facut din prima zi fundita Sper ca ti-au placut

1 răspuns:
| Denisa_7218 a răspuns:

Melodii: Bullet-A fost odata
Alex Velea-Daca dragostea dispare
-Dragoste la prima vedere
Kamelia-Prima Oara'
3 Sud Est-Vorbe care dor
Statusuri triste:
Imi spui k ma iubesti doar pe mine dar te sarutzi cu ea! IMI SPUI K ST Frumoasa DAR TE DUCI LA EA! Dc nu stai u cu ea ca sa nu mai sufar de fiecate data!
Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi...
Sa nu ma intrebi iubitul meu,

In lipsa ta daca mi-e greu,

Sa nu ma-ntrebi daca iubesc,

Sa nu ma-ntrebi daca traiesc,

Sa nu ma-ntrebi daca mi-e dor,

Sa nu ma-ntrebi de vreau sa mor,

Sa nu ma-ntrebi daca mai pling,

Sa nu ma-ntrebi ce am in gand,

Sa nu ma-ntrebi ce-i frumusetea,

Si suferinta si tristetea;

Sa nu ma-ntrebi ce-i fericirea,

Nici daca am cunoscut iubirea,

Sa nu ma-ntrebi daca zambesc,

In jur de pot sa mai privesc,

Sa nu ma-ntrebi daca ma doare,

Nici daca vad pe cer ca-i soare,

Fara sa-ntrebi am sa-ti raspund,

Frumosul meu cu suflet bland,

La orce-ai vrut sau vrei sa stii,

Raspunsuri, inger vei primi,

In lipsa ta mi-e greu iubire,

Iubesc, traiesc an amintire,

De chipul tau mai este dor,

Eu fara tine vreau sa...mor,

In noapte lacrima-mi ascund,

De dragul tau iubire pling,

Cu tine-n gand adorm cu greu,

In vis apari mereu mereu,

Cei frumusetea? chipul tau,

Cei suferinta? dorul meu,

Cei tristetea? viata mea,

De-ar fi s-o pierd nu mi-ar pasa,

Ca am putut sa te cunosc,

Sa te ating suflet frumos,

Si am putut sa-ti simt iubirea,

Si am aflat ce-i fericirea,

Daca zimbesc o fac prin lacrimi,

Daca privesc nu-s ochii mei,

Ca nu mai am lumina inger,

De cand te-ai departat de ei,

Nu stiu,nu vad daca e soare,

Nimic acum nu are rost,

Secunda fara tine doare,

A fost frumos, frumos... a fost!
incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii. fumez clipe k si km as fuma sentimente, beau vise k si km as bea sperante.u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat k nu o sa ma parasesti.dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta. datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment.m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea.acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni crying