| Chocolattex3 a întrebat:

Vara asta o sa merg cu 2 colege cu care ma inteleg foarte bine la mare.totul e ok ...numai ca nu stim ce sa facem. Aveti idei? Ce sa ne luam la noi? Pe 25 iunie big grin

Răspuns Câştigător
| anyia a răspuns:

Ca sa va distrati, nu pregatiti totul dinainte! Lucrurile o sa decurga de la sine. Luati cu voi strictul necesar: mancare, haine si bani. Acolo o sa vedeti cum stau lucrurile si o sa va vina idei pe loc.
PS:o minge sau niste carti de joc n-ar stricalove struck
Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai haine normal, bani si cate o fata de fiecare... rolling on the floor

| DUDEguy a răspuns:

Sharmel Shake in egipt sunt multe de facut acolo e cald.hoteluri de 5 stele.scuba diving snorkeling is multe lucruri happy