| adaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Voiam sa va intreb daca stiti o pagina cat de cat populara care sa caute admini? Chiar vreau sa fiu admina! O pagina de adolescente...

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi face in viitor o pagina de povesti de iubire, despariti de aste pe fb

| minnie20 a răspuns:

Hei.Vrei sa fii admina la o pagina? Uite am eu o pagina si are 288 de like-uri.Cu ajutorul cuiva o pot creste repede.Pentru ca am un site.
Vrei?

| Maya1502457 a răspuns:

Pai. eu am una. are 43 like-uri. eu cu o prietena o folosim, de asta doar atatea. Dar. daca vi tu si mai gasim admine poate creste. Cand aveam 10 like'uri a venit o admina la pag si am facut cu ea impreuna 36 like-uri. ( prietena mea nu se pricepe deloc)