| EuShiAtat69 a întrebat:

Vreau sa fiu foarte foarte rea.
Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi. Accept orice inafara de,, e mai bine sa fi buna ca nu stiu ce motive" si nu vreau sa ma machiez sau sa ma imbrac altfel.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Pasul 1> stai incruntata tot timpul, chiar si cand dormi daca e posibil
Deci tot timpul, tine minte.
2> NU MAI FOLOSI "MULTUMESC" SAU ORICE ALTA FORMULA DE POLITETE FFS
3>leaga prietenii cu oameni geniali, draguti si cool (ca mine)
4>renunta la sprancene
Epileaza-le sau ceva._.
Vei arata f f rea fara ele.
5>nu mai asculta de nimeni
Take carebig grin

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Bea Redbull.
Îţi dă aripi.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Infrunta-ma pe mine!

| AliGab a răspuns:

De ce vrei sa fii rea? si cu cine vrei sa fii rea?

| DianaNicola a răspuns:

Nu stiu, uita te la descendentii (adica obeserva comportamentul lor de la inceputul filmului) si raspunde tuturor cu o replica