| mentolol a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa fumez si sunt in sufragerie,sufrageria se desparte prin holul spre baie printr-un fel de cortina, dupa este camera mamei si ea are usa deschisă.Cum as putea sa fumez in camera? Ideea e ca se aude rau clantanitul brichetei si imi e ca vine mirosul spre ea si mai am bucătăria, unde pot fuma lejer pe geam. Idei? Dau funda!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai fuma in casa, atat vreme cat parintii tai nu-ti permit acest lucru, fiindca fumul de tigara este foarte pouternic si miroase camera, miroase holul, sufrageria samd.
Fumatul pe geam este inutil, fiindca fumul intra tot in casa, odata ce ai geamul deschis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu simt si cand fumeaza vecinii, dapai daca ar fuma cineva in casa

| dullcat a răspuns:

Buna.O idee ar fi sa lasi fumatul.Nu doar ca toata casa va prinde un miros groaznic dar iti distrugi si sanatatea si iti golesti portofelul inutil.

| Sistemulxxl a răspuns:

Cumpara un sac si baga fumul in sac si-l golesti pe geam.