| Cineva3 a întrebat:

Vreau sa imi bag niste jocuri pe telefon si nu imi merge imi spune ca nu mai am memorie, dr eu am card de 4 GB...De ce oare imi scrie asta? Am un telefon LG Bl 20! Si nu stiu ce sa fac! Dau Funda si Vot celor care ma ajuta...Multumesc anticipat :X Si cum sa fac sa imi meargacryingcryingEu stiu cum sa bag jocurile dar nu stiu de ce imi arata ca nu mai am memorie! big grin

5 răspunsuri:
| PornoxxlSelect a răspuns:

Muta tot din memoria telefonului pe card apoi incearca sa instalezi jocul s-ar putea sa nu incapa in memoria telefonului
http://facibaniacum.blogspot.com/

| 1Q a răspuns:

Ti se salveaza in memoria telefonului, downloadeaza instalarea lor si instalare muto intr-un fisier de pe memoria cardului si instaleazal acolo

| Cineva3 explică:

Pai telefonul imi citeste cardul ca melodiile si vodeoclipurile le citeste...Doaar la jocuri imi apare memorie plina...Ma rog multumesc tuturor

| lebek01 a răspuns:

Poate e prea mare cardul, nu ti-l citeste, incearca cu unul mai mic de 2 gb, 1gb, 512mb...

| cool11 a răspuns:

Asa a facut si la mine. nu este de la card, este de la memoria jocului. poate fi prea mare pentru memoria de jocuri a telefonului.