| ENDofGaming a întrebat:

vreau sa-mi desenez un tatuaj pe lângă ochi sau pe anprejurul ochiului dar nu știu ce tatuaj poate trimiteti voi un site unde sunt tatuaje pentru zona de langa occhi mersii?

Răspuns Câştigător
| pikakatejulia8 a răspuns:

Eu nu as face un tatuaj in jurul ochiului ..defapt nici unde...dar daca tot vrei un tatuaj sa fie in spate la gat ..acolo are si sora mea e super sau pe mana /. daca mi-as face as face pe mana nispte labute de lup micute cu umbra... terog spre binele tau ..cum a spus si DNSK nu-ti face langa ochi. funda?

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

O sa-l regreti. mai ales cand mergi la un interviu de angajare pentru un post mai inalt. se vor uita la tine ca la filmele cu americani rebeli. gandeste-te ca inca esti in Romania.