| apalade123 a întrebat:

vreau sa ne fac, mie si iubitei mele un cadou, un set de bratari gravate cu ceva pe ele. Stiti cumva prin Bucuresti unde as putea gasi bratari, cel putin goale, adica sa le gravez eu altundeva. Sau magazine / site.uri in care sa le personalizez dar neaparat sa platesc cand ajunge coletul? Multumesc! Va rog, cat se poate de repede, dau Funda@@

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este cam tarziu pentru asta, dureaza cateva zile pana soseste coletul si mai ales gravatul.
Cumpara macar o floare pentru astazi si restul, il procuri tu in timp, de pe aliexpress, alibaba sau ebay.