| intrebatorulbreazz a întrebat:

Vreau sa stiu ce efect au BATOANELE ( cu proteine, fibre, etc cum sunt protein-r, fibrobar-r, wheybar-r) asupra organismului. Multi spun ca ingrasa, multi spun ca te ajuta la slabi, altii ca te ajuta la masa musculara. nu mai stiu ce sa cred. Ma refer in special la cele de la redis. Eu as fi interesat sa ma ingras, ce fel de batoane ar trebui sa consum? Cu multi carbohidranti? Ce-mi recomandati?
DAU FUNDA.

1 răspuns:
| catalin1988 a răspuns:

Sa faci miscare cat mai multa si sa mananci sanatos si echilibrat si n-o sa ai treaba