| Sory8 a întrebat:

Salut, as dori sa ma apuc de fitness, dar eu vreau sa fac totul acasa, nu vreau la sala pentru ca nu imi place... Ce exerciti imi recomandati sa fac si as dori sa imi spuneti o parere despre batoanele Fibrobar-R, IdealBar, Protein-R si Fibrobar Forte.
Imi recomandati sa iau batoane,din cele mentionate mai sus, dupa antrenament?

PS: am 16 ani si as dori seriozitate happy

5 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

In primul rand daca vrei sa pui masa musculara nu prea ai sanse
daca vrei sa te definesti si sa slabesti poti sa te apuci de flotari diferite prize
la abdomene, la tractiuni
Dar sa nu te astepti la masa multa sau... nu prea curand

Si batoanele alea mai bine iti cumperi piept de pui si fructe sunt pisat alea nu sunt bune de nimic

Răspuns utilizator avertizat
| dulcica480 a răspuns:

Intra pe programul abdomen plat

| IonutMihalache a răspuns:

Nu faci nimic acasa, mai ales daca nu ai aparate... O sa cresti putin, e altceva cand faci la salawinking