| darius24000 a întrebat:

Vreau sa stiu daca sunt grele examenele de diferență!
M-am transferat la un liceu Economic iar saptana viitoare am examene din: Patrimoniul unității.
Organizarea unității economice Calitatea produselor si serviciilor

Am puține emoții pentru patrimoniul unității mi se pare destul de greu.

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Si eu m-am transferat de la profilul economic si dau diferentele daptamanav viitoare si mi s-a spus ca sunt doar "formale". Deci, nu te stresa. happy Daca deja esti admis in liceu, nu are cum sa te dea afara. Good lock!